З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави в Олексіївському НВК проведено відповідні заходи. Серед них – заходи, присвячені українській революції. Особлива увага приділяється знаменній даті Дня пам’яті героїв битви під Крутами – 29 січня.

Учні 10 класу під керівництвом вчителя історії Гоменюк В.М. підготували та провели захід, у ході якого розповіли учням 7-9 класів про патріотизм студентів Київського університету інші Святого Володимира, які стали на захист самостійної України.

На уроках історії вчитель Гоменюк В.М. провела інформаційні хвилинки "Події Української революції".

Учні переглянули та обговорили відеофільм "Україна. Забута історія. Реконструкція бою під Крутами".

Виконавець:

Ковалик В.М. – педагог-організатор

Акція "СтопБулінг" в рамках правопросвітницького проекту "Я маю право"
День водно-болотних угідь
Вшанування пам’яті Героїв Крут